Hakkımızda

Biz Kimiz

1988’den bu yana medya sektörünün pek çok farklı alanını bir arada kullanarak tam hizmet anlayışı ile hareket eden, alanında uzman kuruluş Erem Medya Grubu, Erem yayıncılık ile başladığı yolda Medya Fors Fuarcılık, Expo Channel TV ve Anadolu Girişimcilik ile her geçen yıl daha da büyüyerek faaliyetlerini sürdürüyor. 2002 yılında yayın hayatına başlayan Expo Channel TV, fuar yayıncılığında ihtisaslaşan ilk televizyon olma özelliğine sahiptir.


Erem Yayın Grubu , çıkarttığı Triplex, Şarküteri, Kuruyemiş, Elektrik Aydınlatma, PL Magazine, Kobitürk, Oto Yedekparça, Kırtasiye ve Nalburiye, Osmanbey Moda, Otiad News, Bayim Olur musun? Gazetesi, Cable & Wire News, TÜSEDAD, Yapı Market Tedarik Gazetesi yayınlarıyla birçok sektörün sesi olmuştur.


Uzman kadrosu ve yılların getirdiği tecrübeyle sektörel yayıncılığın ilk ve öncü kuruluşlarından olan Erem Yayıncılık, bünyesine kattığı dergi ve gazetelerle yayıncılıkta liderliğini sürdürmeye devam ediyor. Erem Medya Grup 20 yıldır sektörel yayıncılığın en önemli adresi olmuştur...


Erem Medya Grubu bünyesinde yer alan Medyafors Fuarcılık organizasyonu ile düzenlenen Bayim Olur musun? Franchising ve markalı Bayilik Fuarı girişimcileri teşvik ederek, bayilik ve franchise veren yerli-yabancı markalarla bir araya getirerek ülkemizde franchise modelinin gelişmesine büyük katkı sağlamaktadır… www.bayimolurmusun.com.tr internet portalı ile de, franchise/bayilik veren markalarla girişimcilerin doğrudan iletişime geçerek iş bağlantıları kurduğu interaktif bir ortam oluşturarak franchise dünyasına adım atmak isteyenlere kolaylık sağlıyor.


Grup bünyesinde bulunan Anadolu Girişimcilik Grup TV kanallarının satışını yaptığı tele – marketing ürünlerinin satın alma , lojistik ve satış faaliyetlerinin yürütüldüğü Anadolu Girişimcilik teknolojik kapasitesini ; dinamik karar alma mekanizması ile birleştirerek , ürün bazında sektörü yönlendirme de öncülük yapmaktadır. Ürünlerin alım ve satım sürecinde her türlü yasal izinlerin ve ticari yükümlülükler konusunda en üst seviyede hassasiyet gösteren şirket , müşteri memnuniyetini kendisine temel hedef olarak belirlemiştir.